Anne Claire

fabryka piękna

zabiegi kosmetyczne

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest zabiegiem, który bezpośrednio po jego przeprowadzeniu daje wspaniały i efektowny skutek. Jeśli nie udało Ci się usunąć widocznych problemów skóry innymi zabiegami mikrodermabrazja jest zabiegiem właśnie dla Ciebie niezależnie czy jesteś osoba młodą z trapiącym Cię trądzikiem, czy osobą starszą borykającą się z przebarwieniami.

Więcej o mikrodermabrazji i jej efektach »

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to nowoczesny i bezinwazyjny sposób odmładzania skóry, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Mezoterapia jest zabiegiem bezpiecznym. Mezoterapia wyraźnie poprawia regenerację komórek. Gwarantuje szybkie i widoczne rezultaty w redukcji zmarszczek, "kurzych łapek", w zabiegach liftujących (redukcja tkaniki tłuszczowej), redukcji cellulitu, poprawia koloryt, a także strukturę skóry.

Więcej o mezoterapii i jej efektach »

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to zabieg, który wykorzystuje działanie ultradźwięków. Oddziaływanie ultradźwięków na skórę wykorzystuje się do regeneracji i odmładzania skóry. Peeling kawitacyjny jest zabiegiem bezpiecznym, bezdotykowym, bez żadnych skutków ubocznych. Największe zadowolenie z zabiegu będą miały osoby, które borykają się z problemem tłustej skóry, w której występuje nadmiar łoju skórnego. Peeling kawitacyjny rozwiązuje ten problem znakomicie. Peeling pomaga w pozbyciu się wągrów, zaskórników, spłyca blizny i zwalcza bakterie odpowiedzialne za powstawanie wyprysków, rozjaśnia przebarwienia, dotlenia skórę.

Więcej o peelingu kawitacyjnym i jego efektach »

Sonoforeza

Sonoforeza jest zabiegiem wykorzystujący fale ultradźwiękowe. Zabieg sonoforezy polega na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych, dobranych odpowiednio do rodzaju i potrzeb skóry dlatego jest zabiegiem stosowanym i zalecanym przez lekarzy nie tylko w sferze kosmetycznej, ale również medycznej. Sonoforezę nazywamy również masażem ultradźwiękowym. Zabiegowi Sonoforezy towarzyszy delikatny, głęboki masaż, poprawiający przepływ krwi i limfy, a także metabolizm i regenerację komórek. Sonoforeza to zabieg, który umożliwia przenikanie w głąb skóry, nie tylko preparatom pielęgnującym, lecz również odpowiednim substancjom leczniczym, które działają uszczelniająco na naczynia krwionośne oraz przyspieszają leczenie trądziku i pozostałych po nim zmian.

Więcej o sonoforezie i jej efektach »

Fale Radiowe Multipolarne RF

Najnowsza technologia bezinwazyjnego kształtowania i modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i walki z cellulitem.

Fale radiowe zapewniają efekt ujędrnienia i poprawy owalu twarzy.

Metoda multipolarna (RF) daje możliwość podgrzania kolagenu do temperatury nawet 60 st. Celsjusza. Podgrzanie kolagenu już do 45 st.C wywołuje jego obkurczanie oraz gwałtowny wzrost produkcji nowych włókien kolagenowych przez organizm. Dzięki takiemu podgrzaniu włókna kolagenowe intensywnie się kurczą, a następnie naprężają, co wpływa na poprawę ich struktury, powoduje ich odnowienie. Podwyższenie temperatury pobudza do produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne są za napięcie i elastyczność skóry. Występująca miejscowa termoindukcja prowadzi do rozpadu tłuszczu (lipoliza) bez niszczenia lub uszkadzania otaczających komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. Jest to sposób na zredukowanie cellulitu, nadmiar tkanki tłuszczowej lub zregenerowanie zwiotczałej skóry na twarzy i ciele.

Więcej o falach radiowych multipolarnych i ich efektach »

Oxybrazja

Oxybrazja to najbardziej innowacyjna i odkrywcza metoda odmładzania i rewitalizacji skóry w kosmetologii. Oxybrazja jest intensywnym złuszczaniem martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Oxybrazja przeznaczona jest dla każdego rodzaju skóry, wszystkich osób, które chcą w sposób odpowiedni pielęgnować skórę. Oxybrazja skutecznie usuwa zanieczyszczenia, zaskórniki oraz zwęża pory. Leczy trądzik (trądzik wywołują bakterie beztlenowe) i wpływem wprowadzanego pod ciśnieniem tlenu z oxybrazji szybko ulegają zniszczeniu, a stan skóry znacznie się poprawia. Oxybrazja redukuje również blizny potrądzikowe, oparzenia, blizny po laserze, po zabiegach chirurgicznych, zostawiając cerę wygładzoną i odświeżoną. Zabieg Oxybrazji wpływa korzystnie na odmładzanie skóry, redukuje i spłyca głębokie zmarszczki. Działa efektywnie na rozstępy znacznie je zmniejszając. Bardzo dobre efekty uzyskujemy przy leczeniu łupieżu. Powstrzymuje proces wypadania włosów i łysienie, pomaga odzyskać prawidłowe funkcje mieszków włosowych. Doskonale nadaje się również do leczenia łuszczycy.

Więcej o oxybrazji i jej efektach »