Anne Claire

fabryka piękna

zabiegi ślubne
Proponujemy

na około 6 miesięcy przed

Rozpoczniemy pielęgnację twarzy szyi i dekoltu. Na poczatek oczyszczanie skory, następnie zabiegi odżywcze, nawilżające w zależności od potrzeby. Na pierwszej wizycie zdiagnozujemy skórę i zalecimy pielęgnację do stosowania w domu.

na około 3 miesiące przed

To dobry czas na rozpoczęcie zabiegów kosmetyki estetycznej na całe ciało w celu wymodelowania i ujędrnienia sylwetki, oraz pozbycia się zbędnych kilogramów.

około 6 tygodnia

W tym czasie proponujemy powtórzyć oczyszczanie skóry twarzy, szyi i dekoltu, nie zapominając o plecach. W tym okresie warto także pomyśleć o zabiegach pielęgnacyjnych włosów.

miesiąc przed

makijaż i fryzura próbna - Należy sprawdzić swój wygląd w dniu Ślubu - jeszcze jest czas na ewentualne zmiany.

zostały dwa tygodnie

Zaczynamy pielęgnację dłoni i stóp. Proponujemy manicure i pedicure leczniczy, zabiegi spa dla wzmocnienia paznokci.

jeszcze ... 3 dni

Depilacji ciepłym woskiem to wspaniały zabieg gwarantujący gładkośc skóry. Wykonujemy również hennę na brwi i rzęsy oraz regulację. Dla lepszego spojrzenia na wykonamy przedłużanie rzęs.

2 dni ... ślub tuż, tuż

Zadbaj o wygodę, relaks i odpoczynek. Proponujemy zabiegi na twarz szyje i dekolt. Nasz zespół zadba o Twój relaks i dobre samopoczucie wykonując masaż kosmetyczny oraz relaksujący całego ciała.

to już jutro?!

Dłonie i stopy. Wykonujemy manicure i pedicure wraz z malowaniem.

Dzień Ślubu - to już dziś!

przygotowaliśmy już wszystko, Twoją skórę, ciało, dłonie i stopy - teraz zatroszczymy się o wspaniały makijaż.

Pamiętaj, konsultacje w Anne Claire są bezpłatne.

Poczuj się wyjątkowo i pięknie w ten najważniejszy dla Ciebie dzień. Anne Claire zadba o pielęgnację Twojej twarzy, ciała, dłoni oraz stóp. Sprawimy, że skóra będzie odżywiona i pełna blasku, ciało zrelaksowane, dłonie i stopy zadbane, a paznokcie pięknie ozdobione.


Kosmetyczne zabiegi ślubne w salonie Anne Claire