Anne Claire

fabryka piękna

Mikrodermabrazja
Zabieg lunchowy - nie powoduje konieczności przerwy w pracy po przeprowadzonym zabiegu.

Mikrodermabrazja jest zabiegiem, który bezpośrednio po jego przeprowadzeniu daje efektowny skutek. Mikrodermabrazja to zabieg znacznie skuteczniejszy niż inne zabiegi złuszczające naskórek i wierzchnie warstwy skóry.

Jeśli nie udało Ci się usunąć widocznych problemów skóry innymi zabiegami mikrodermabrazja jest zabiegiem właśnie dla Ciebie, niezależnie czy jesteś osoba młodą z trapiącym Cię trądzikiem, czy osobą starszą borykającą się z przebarwieniami.

Kiedy decydować się na mikrodermabrazję?

Działanie i skuteczność mikrodermabrazji jest na tyle szeroka, że trudno jest wymienić wszystkie dolegliwości, które można skutecznie usunąć w czasie zabiegu. Zabieg polecany jest osobom posiadającym trudny do zlikwidowania trądzik grudkowy i zaskórnikowy, zaskórniki, prosaki, łojotok, przebarwienia, rozstępy, blizny potrądzikowe, rozszerzone pory i szorstki oraz zrogowaciały naskórek.

Dobre efekty uzyskuje się również w odmładzaniu skóry, likwidacji jej wiotkości i widocznych zmarszczek. Mikrodermabrazja jest zabiegiem poprzedzający inne rodzaje terapii kosmetycznych.

Najważniejsze zalety mikrodermabrazji

Pierwszą i Najważniejszą zaletą mikrodermabrazji jest jej wysoka skuteczność i uzyskanie natychmiastowego efektu. Bezpośrednio po zabiegu, na skórze pojawiają się niewielkie zaczerwienienia, które można łatwo zatuszować delikatnym makijażem. Znikają one całkowicie po kilku godzinach, pozostawiając idealną cerę.

Zaletą mikrodermabrazji jest całkowita bezbolesność. Tylko niektóre kobiety, z wyjątkowo wrażliwą mogą odczuwać niewielki dyskomfort. Dyskomfort można szybko usunąć dzięki stosowaniu maści znieczulającej. Zaletą jest także możliwość przeprowadzenia zabiegu na skórze wrażliwej, co jest zdecydowanie zabronione w przypadku wykonania zabiegu peelingu chemicznego.

Innym atutem przemawiającym za mikrodermabrazją jest uzyskanie zdecydowanie lepszych rezultatów, niż w przypadku peelingów - w trakcie mikrodermabrazji możliwe jest złuszczanie dużo głębszych warstw naskórka, niż w przypadku innych zabiegów ścierających czy złuszczających. Mikrodermabrazja to zabieg, który znaczne pobudza produkcję kolagenu, a także eliminacja z powierzchni skóry patogenne drobnoustroje.

Efekty zabiegu:

  • cera jest dużo zdrowsza - sprawia wrażenie dużo młodszej
  • zwiększa się elastyczność skóry
  • zabieg usuwa wszelkie zaskórniki
  • poprawia się struktura i koloryt skóry,
  • zabieg zmniejsza łojotok,
  • zmniejsza lub likwiduje wszelkie przebarwienia na skórze,
  • zmniejsza plamy starcze,
  • zmniejsza przebarwienia słoneczne