Anne Claire

fabryka piękna

informacje ogólne

Celem Anne Claire - fabryka piękna jest nie tylko pielęgnowanie urody, ale także pomoc w rozwiązywaniu problemów estetycznych i zdrowotnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepszej jakości preparaty kosmetyczne renomowanych firm oraz zabiegi o wysokiej, potwierdzonej skuteczności.

W salonie stosyjemy najnowszy sprzęt i urządzenia posiadające certyfikaty bezpieczeństwa w zakresie kosmetycznym oraz medycznym.

Nasze fryzjerki pracują na włoskiej marce z.one concept która powstała w 1999 roku we Włoszech. Obecnie marka z.one jest w 50 krajach świata.

Filozofią Anne Claire jest wykorzystanie i stosowanie wiedzy popartej doświadczeniem, a indywidualne podejście do klienta poprzez dobór indywidualnego programu zabiegowego przynosi oczekiwane rezultaty i spełnia Wasze oczekiwania.

Dzięki naszej lokalizacji - jesteśmy w centrum Wrocławia mają Państwo szybki dojazd z każdego miejsca, czy to z domu, czy z pracy.

nazwę Anne Claire czytamy: Ani Klerul. Zielińskiego 49,
tel.kom. +48 512 695 953
www: www.AnneClaire.pl


Zapraszamy
Zespół Anne Claire - fabryka piękna

dłonie i stopy DŁONIE I STOPY pielęgnacja ciała PIELĘGNACJA CIAŁA promocje PROMOCJE pielęgnacja twarzy i oka PIELĘGNACJA TWARZY i OKA zabiegi ślubne ZABIEGI ŚLUBNE bony, zaproszenia BONY i ZAPROSZENIA zabiegi laserowe ZABIEGI LASEROWE cennik CENNIK