Anne Claire

fabryka piękna

likwidacja przebarwień

Zabiegi laserem Dual Laser sPTF+ są bezbolesne !!!

  • pełne bezpieczeństwo
  • eliminacja szkodliwego promieniowania UV
  • opatentowany system rozbicia światła
  • certyfikaty medyczne w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologi


Laser sPTF+ to najnowocześniejszy laser do zastosowań w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii. Wiązka świetlna generowana przez laser sPTF+ powoduje rozjaśnienie zmian naczyniowych na skórze, całkowicie je eliminując po kilku zabiegach.
Należy wiedzieć, że:

Po zabiegu wykonanym laserem sPTF+, usuwana zmiana może nabrać ciemnego koloru (barwa ciemna, jak gorzka czekolada), który może utrzymać się na skórze przez kilka dni. Następnego dnia po zabiegu rozpoczyna się proces łagodnego złuszczania i będzie on trwał przez okres około 10 do 14 dni. Zalecana jest seria 3 - 6 zabiegów powtarzanych w odstepach co 3 - 5 tygodnie.

Bezwzględnie należy stosować krem z filtrem 50+ nakładanym co 3 godziny przez minimum 1 miesiąc.
Przebarwienia skóry (hiperpigmentacje) to plamki lub plamy o intensywnym brązowych kolorze, ktore mogą być nabyte lub wrodzone.Jest to efekt zaburzeń produkcji i dystrybucji melaniny w skórze. Światło lasera sPTF+ działa wybiórczo zmienione obszary, powoduje podgrzanie i zniszczenie komórek z nadmiarem melaniny, likwidując przebarwienie (pigment) tylko w takich miejscach. Działanie światła lasera sPTF+ nie wpływa negatywnie na skórę bez zaburzeń.

Laser sPTF+ eliminuje plamy posłoneczne, piegi, plamy soczewicowate, usuwa plamy potrądzikowe, wątrobowe oraz te, które powstały w skutek działania leków fotouczulających. Zabiegi za pomocą lasera sPTF+ mają wyłącznie charakter objawowy, to znaczy, że nie zlikwidują przyczyn problemu oraz powstawania nowych przebarwień.

Zaburzenia barwnikowe mogą wywołać następujące czynniki:

  • zaburzenia hormonalne
  • ciąża
  • wiek starczy
  • promieniowanie UV (także opalanie w solarium)

Nie stosuje się zabegów usuwania przebarwień w miejsu tatuażu, także makijażu permanentnego

Podczas bezpłatnej konsultacji nasi Kosmetolodzy zaplanują terapię, a także wstępnie określą ilość koniecznych do przeprowadzenia zabiegów